Frézování závitů - 3v1 závitové frézy - víceúčelová závitová fréza

Multifunkční závitové frézy - operace 3 v 1 - frézování závitů

Frézování závitů - 3v1 - víceúčelová závitová fréza

3 v 1 multifunkční závitové frézy – operace 3 v 1vrtání, frézování závitu a sražení hrany pouze jedním nástrojem. Vrtací závitová fréza pro výrobu vnitřních závitů. Tento nástroj umožňuje zhotovit 3 obráběcí operace.

Multifunkční závitové frézy DMT a DMTH kruhovou interpolací vyrtají (vyfrézují) otvor a zároveň vyfrézují požedovaný závit. Následně pak je možné srazit vstupní čelní hranu již hotového otvoru se závitem. Vše v jednom nástroji a v jednom pracovním cyklu bez použití dalšího nástroje. Je určena pro nerezové oceli, litiny, neželezné materiály a oceli až do pevnosti 55 HRc – platí pro DMTH.
Multifunkční závitové frézy 3 v 1 s označením MTD otvor vyvrtají, interpolačně vyfrézují závit a srazí hranu. Vše v jednom nástroji a v jednom pracovním cyklu bez použití dalšího nástroje.

Nástroji DMT, DMTH a MTD není potřeba vyvrtávat otvor, podstatně zkracují dobu cyklu a snižují tak náklady. Jsou vhodné pro neprůchofí i průchozí závity. Stejný nástroj je určen pro pravý i levý závit, mají plný profil závitu a neztrácíte tak čas výměnou nástrojů pro tyto 3 operace. Zkrátka 3 operace v 1 nástroji …

Vyberte si z rychlé nabídky nástrojů - multifunkční závitové frézy 3 v 1

Statický banner bottom - frézování závitů 03